KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15085315
nr 1508 5315
Teckningar
2 st, skeppstekniska. Signerade. Yttermått inklusive ram: ca 14x21 respektive 16x26 cm
Kondition: en ram skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:12:17
300 kr
350 kr